Gabinet Kosmetyczny Se'cret Barbara Barska Łódź
REKOMENDACJE
Sprawdź Opinie
NEWSLETTER
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych akcji promocyjnych, zachęcamy do umieszczenia adresu e-mail w naszej bazie mailingowej:

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI:

secret kosmetyka karty płatnicze

Specjalistyczna pielęgnacja stóp

Gabinet Kosmetyczny Se'cret bierze udział w Powszechnym Programie Profilaktycznym "Zdrowe Nogi". Gabinet posiada certyfikat - Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp.

Czym jest PODOLOGIA? Podologia jest nauką zajmująca się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem wad, zniekształceń i zaburzeń funkcji stóp. Zaliczana do nauk medycznych obejmuje swym zakresem pogranicze nauk dermatologicznych, kosmetologicznych (pedicure), ortopedycznych i fizjoterapeutycznych. Podolog samodzielnie diagnozuje zmiany patologiczne na stopach i przeprowadza odpowiednie zabiegi lub kieruje pacjenta do lekarza specjalisty, jeśli zdiagnozowane zmiany wymagają interwencji chirurgicznej.

Posiadamy wiedzę i umiejetności, które pozwalają nam na rozpoznanie chorób stóp, diagnozowanie, planowanie i przeprowadzanie terapii podologicznej, udzielenie pacjentowi wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp i nóg, stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych i podstawowych środków farmaceutycznych, wykonywanie zabiegów leczniczych, korekcyjnych i pielęgnacyjnych odciążających szczególnie zagrożone miejsca stóp.