Gabinet Kosmetyczny Se'cret Barbara Barska Łódź
REKOMENDACJE
Sprawdź Opinie
NEWSLETTER
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych akcji promocyjnych, zachęcamy do umieszczenia adresu e-mail w naszej bazie mailingowej:

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI:

secret kosmetyka karty płatnicze

1. OXYBRAZJA

Regeneracja i odnowa skóry przy pomocy nowoczesnej odmiany mikrodermabrazji, wykonywana jest za pomocą tlenu wystrzeliwanego z głowicy pod dużym ciśnieniem i rozproszonych kropli soli fizjologicznej. To jest istotny czynnik, który w tej technologii działa ścierająco na skórę. Zabieg ten bardzo szerokie zastosowania. Działając płytko, otrzymujemy efekt rozjaśnienia, wygładzenia powierzchni naskórka. Przy głębszym oddziaływaniu ciśnienia możemy spłycić przebarwienia, zmarszczki, a nawet wygładzić blizny. Oczywiście, jak każdy rodzaj mikrodermabrazji, oxybrazja oczyszcza naskórek nie powodując podrażnień. Działa też intensywnie nawilżająco.

Zabieg jest niezwykle relaksujący dla twarzy czy też ciała. Szczególnie polecany przy cerach wrażliwych, naczynkowych, ale z pewnością może być wykonywany na każdej cerze, także trądzikowej(lecz nie na wszystkich odmianach trądzika). Odmiana ta charakteryzuje się największym stopniem sterylności, ponieważ głowica nie dotyka skóry pacjenta podczas zabiegu, a sól fizjologiczna jest zamknięta w specjalnych opakowaniach. Zabieg nie jest tak inwazyjny jak mikrodermabrazja korundowa czy diamentowa, dlatego też po zabiegu można spokojnie korzystać z kąpieli na basenie, kąpieli w ciepłej wodzie czy tych słonecznych. Idealnie nadaje się na wielkie wyjścia.

Uzyskiwane efekty po zabiegu oxybrazji:

 • redukcja cellulitu i rozstępów
 • złuszczenie naskórka – peeling płytki i głęboki
 • likwidacja stanów zapalnych skóry
 • redukcja, usuwanie i spłycenie głębokich zmarszczek
 • zmniejszenie rozszerzonych porów, usunięcie zaskórników i zanieczyszczeń
 • stabilizacja pracy gruczołów łojowych – likwidacja łojotoku
 • wspomaganie leczenia trądzika różowatego
 • pobudzenie wzrostu nowych komórek skóry i poprawa ich funkcjonowania
 • nawilżenie, regeneracja skóry, zwiększenie jej elastyczności
 • skóra jest świeższa, młodsza, dotleniona
 • usunięcie przebarwień posłonecznych oraz starczych
 • likwidacja worków pod oczami i kurzych łapek

2. MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – SKEYNDOR

Metoda bezinwazyjnego odmładzania skóry i likwidacji celulitu. System ten łączy najnowsze postępy w Elektroporacji: „jest to technika elektroestetyczna polegająca na ustabilizowaniu mikra porów za pomocą makrocząsteczek”. Technika stosowana w medycynie, która została zaadaptowana do zasad i potrzeb kosmetyki.

Mezoterapia Skeyndor, ułatwia pracę przy zabiegach kosmetycznych. Dzięki selektywnemu systemowi, pozwala w praktyczny i wygodny sposób prowadzić zabiegi na problemy estetyczne najcześciej spotykane: zmarszczki, jędrność skóry, rozstępy i celulit.

Zjawiska zachodzące w tym urządzeniu to:

 • prądy aktywujące: technika ta powoduje ogólną stymulacje obszaru, który oddziałuje na organizm i w ten sposób sam pobudza czynniki odpowiedzialnie za utrzymanie równowagi organizmu. Tym samym stymuluje miofibryle skóry i wytwarzanie kolagenu, powodując zwiększanie aktywności biologicznej i enzymatycznej.
 • hydroelektroforeza: technika ta polega na wprowadzeniu, za pomocą ładunku elektrycznego, który przenika przez tkankę, związków aktywnych do skóry wody, umożliwiając przemieszczenie cząsteczkowe substancji aktywnych.
 • elektroporacja: system ten polega na zastosowaniu impulsów elektromagnetycznych do indukowania elektroporów na powierzchni komórek, które umożliwiają przenikanie błony komórkowej i przestrzeni miedzy komórkowych, substancjom aktywnym.
 • krioterapia: metoda polegająca na przyłożeniu zimna, które zmniejsza mikro krążenie, powodując silną tonifikacja skóry, ujędrnienie tkanki i pobudzenie czynników aktywnych, które zwiększają efekt działania.

3. PEELING KAWITACYJNY

4. Ultradźwięki

5. Mikrodermobrazja diamentowa

6. Aparat do makijażu permanentnego z laserem

7. Frezarka do pedicure GERLAH